









1 295 ₴
Чоловічий наручний годинник Poedagar Extra — це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Модель обладнана надійним японським кварцовим механізмом, міцним корпусом із неіржавкої сталі та стійким до подряпин мінеральним склом. Годинник має водозахист, індикатор дати, функціональну систему «день-ніч» і стрілки зі світловідбивним покриттям.
Кожна модель Poedagar — це:
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина ремінця | 21.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 44х14,5 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, точки, римські цифри, арабські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Функції | Система День-Ніч, секундомір, дата |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 124 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Японія |