







3 995 ₴
Жіночий механічний годинник Carnival Luiza White Flower — це втілення витонченості та високого годинникового мистецтва. Модель виділяється своїм унікальним дизайном циферблата з квітковим мотивом, який доповнений відкритим механізмом (Skeleton), що дає змогу спостерігати за «сердцем» годинника.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
Часы Carnival призначені для жінок, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Примітка: ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 33х12 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Индексы |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Тип цифр | Мітки |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | автопідзавод (25 каменів, Японія) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Для жінок | Для жінок |