








595 ₴
492 ₴
Тактичні годинники Skmei Arizona (Black) — це поєднання агресивного військового стилю та високої функціональності. Модель створена для екстремальних умов: від активного відпочинку та занять спортом до виконання тактичних завдань у польових умовах.
Годинник виготовлений у монохромному чорному кольорі, що надає йому прихованого професійного вигляду. Корпус виготовлений з ударостійкого полімеру, який ефективно поглинає вібрації й захищає механізм від падінь. Циферблат закритий прозорим полікарбонатним склом, стійким до тиску. Гнучкий каучуковий ремінець із класичною застібкою надійно фіксує годинник на зап'ястку, не обмежуючи руху.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 44хх40х14 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Скло | Полікарбонатне |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час ( Dual Time) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Характеристики механізму | Японія |
| Для військових | Тактичні |