






975 ₴
Жіночий годинник Poedagar Great Limited Lady — це втілення сучасної класики, створене для жінок, які цінують елегантність і функціональність. Ця модель поєднує в собі витончений дизайн і надійність, ідеально доповнюючи як діловий костюм, так і вечірнє вбрання.
Poedagar Great Limited Lady виготовлений у двох розмірах жіночого та чоловічого, тому їх можна носити як парний годинник для половинок.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 31 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 31х11 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, точки, арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Довжина ремінця | 19 см (регулюється) |
| Функції | дата |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Індекси, точки, арабські цифри |
| Для жінок | Для жінок |