









575 ₴
Чоловічий наручний годинник Skmei 1251 (Amigo II) — це одна з найпопулярніших моделей бренда, що поєднує в собі агресивний спортивний дизайн і практичність. Завдяки великому корпусу та широкому функціоналу, вони чудово підходять для активного відпочинку, занять спортом і повсякденного використання в жорстких умовах.
Моделі Skmei вирізняються підвищеною міцністю і функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження, контакти з водою і стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 50х16 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Скло | Полікарбонатне |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Мітки |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць |
| За діаметром годинника | Великі |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Для військових | Тактичні |
| Дівчата | Дівчата |
| Хлопчики | Хлопчики |