






1 695 ₴
Jaragar Elite Pure Silver — це втілення класичного годинникового мистецтва в сучасному виготовленні. Модель створена для чоловіків, які цінують складну механіку, статусність і універсальність. Завдяки відкритому механізму (Skeleton) і додатковому ремінцю в комплекті, цей годинник легко адаптується як під строгий діловий костюм, так і під стиль casual.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 41х10 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалі |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Тип цифр | Класичні |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Додатковий ремінець | Сталь |