








3 995 ₴
Жіночий механічний годинник Carnival Lady Elite Beige Flower — це втілення витонченості та високого годинникового мистецтва. Модель створена для жінок, які цінують не тільки естетику, а й надійність класичної механіки.
Основні переваги
Основні переваги Carnival:
Годинник Carnival призначені для жінок, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Висота | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 32х12 |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Срібло із золотими вставками |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Индексы |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Зіркове небо |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Тип цифр | Мітки |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | автопідзавод (25 каменів, Японія) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Для жінок | Для жінок |