








2 195 ₴
North Edge Laker — це багатофункційний цифровий годинник, створений для використання в суворих умовах. Вони ідеально підходять військовим, охоронцям, туристам і спортсменам. Головна особливість версії Iron Edition — посилений безель і наявність двох ремінців у комплекті (силіконового та тканинного/нейлонового), що дає змогу адаптувати годинник під будь-які завдання: від тренувань у залі до тактичних завдань у польових умовах.
Ключові переваги:
Кожен годинник North Edge постачається з офіційною гарантією на 1 рік, що підтверджує якість годинників.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Докладніше про функції:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Пульсометр, Секундомір, Лічильник калорій |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 44х15 |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Функції | Хардлес скло, фітнес-трекер, сповіщення з телефона, керування камерою секундомір, підсвічування, будильник. |
| За діаметром годинника | Середні |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Для військових | Тактичні |