









989 ₴
Poedagar Berlin Lady втілюють у собі естетику мінімалізму. Тонкі лінії корпусу, вишуканий циферблат і якісні матеріали роблять їх помітним елементом будь-якого образу. Годинник має набагато дорожчий вигляд за свою вартість, підкреслюючи статус і бездоганний смак власниці.
Ключові переваги
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 31 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 31х10 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, точки, римські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Дата, день тижня |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Індекси, точки, римські цифри |
| Для жінок | Для жінок |