







975 ₴
Poedagar Magic — це гармонія світла та форми. Головною особливістю моделі є мінімалістичний циферблат із м'яким перламутровим відливом або ефектом «сонячних променів», який ефектно грає під час зміни освітлення. Тонкий корпус і витончений браслет роблять цей годинник практично невагомим на руці, підкреслюючи крихкість зап'ястя. Це універсальний аксесуар, який однаково доречний як зі строгим діловим костюмом, так і з вечірнім платтям.
Ключові переваги
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 мм |
| Висота | 10 мм |
| Загальна довжина | 19.5 мм |