









1 895 ₴
North Edge Nexus — це професійний тактичний годинник, створений для екстремальних умов, активного відпочинку та виконання тактичних завдань. Модель поєднує в собі агресивний військовий дизайн, виняткову витривалість і розширений функціонал, необхідний у польових умовах.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Карбон |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 45х12,5 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, хронограф. |
| За діаметром годинника | Середні |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Наявність компаса | З компасом |
| Для військових | Тактичні |