









1 989 ₴
North Edge Mars5 Nano — це сучасний тактичний годинник, що поєднує в собі агресивний мілітарі-дизайн, високу міцність і легкість. Модель розроблена спеціально для екстремальних умов: від тактичних завдань і тренувань до активного відпочинку на природі. Завдяки використанню інноваційного вуглецевого волокна, годинник практично не відчувається на руці, але водночас витримують серйозні навантаження.
Основні переваги та особливості:
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Докладніше про функції:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 48х15 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, фітнес-трекер, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер, моніторинг серцевого ритму/рівня кисню в крові/сну, попередження про низький заряд батареї, керування музикою, 12 мов. |
| За діаметром годинника | Великі |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Для військових | Тактичні |