









1 989 ₴
North Edge Mercury — це надійний тактичний годинник, створений для екстремальних умов, активного відпочинку та тактичних завдань. Модель поєднує в собі брутальний мілітарі-дизайн, високу автономність і набір інструментів, необхідних у польових умовах.
Основні переваги:
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Функції
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43.5 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 43,5х14,1 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Функції | Підсвітка, 5 будильників, секундомір, таймер, автоматичний календар, світовий час, часовий сигнал часу |
| За діаметром годинника | Середні |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Для військових | Тактичні |