









989 ₴
Чоловічий наручний годинник Poedagar Chain — це поєднання класичного ділового стилю та сучасної надійності. Модель створена для чоловіків, які цінують статусні аксесуари, здатні підкреслити індивідуальність як в офісі, так і на неформальній зустрічі.
Основні переваги:
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 40х8 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Индексы |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Функції | дата |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |