






1 595 ₴
Чоловічий механічний годинник Winner Triumph R-Series — стильний скелетон з автопідзаводом, що поєднує класику та сучасність. Відкритий механізм (скелетон) і прозора задня кришка заворожують, а комплект із 2 ремінців дає змогу змінювати образ від ділового до кежуал. Надійний вибір для чоловіків, які цінують функціональність і стиль.
Переваги годинника Winner:
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Примітка: ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 40х15 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Розкладна з подвійним замком |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Тип стрілок | Фосфорні |