









2 989 ₴
Чоловічий кварцовий годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
Годинник Carnival призначений для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Японія |