









6 895 ₴
Чоловічий механічний годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом із 24 камінням вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Переваги бренда Carnival:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Класична Carnival |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 24 камені, Seiko NH36A, Японія |