



15 099 ₴
14 999 ₴
Показати оптові ціниШукаєте надійне, стильне та легке в догляді рішення для вашої ванної? Представляємо комплект RAK Ceramics Reserva, який забезпечить комфорт і бездоганну чистоту на довгі роки. Цей комплект, що містить унітаз, бачок і сидіння, розроблений з урахуванням сучасних вимог до гігієни та дизайну.
Переваги, які ви оціните:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAK Ceramics |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Форма чаші | Овальна |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 870 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |