









1 195 ₴
Sanda — бренд із 20-річною історією, який зробив ставку на чоловіків, що захоплюються спортом, які ведуть активний спосіб життя. В Україні бренд ексклюзивно представлений тільки з 2019 року, але вже став популярним серед шанувальників активного проведення часу.
Модель зовні схожа на легендарний дизайн North Edge ALPS, проте йде в спрощеній версії без компаса, коробочки та з пластиковим корпусом. Завдяки цьому виробникові вдалося помітно знизити ціну. Водночас у моделі є підсвітка, вона водостійка, а також має секундомір і будильник.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Загальна довжина | 22.5 мм |