








929 ₴
Показати оптові ціниНаручний годинник SKMEI 1301 - це не тільки стильний аксесуар, але і багатофункціональний фітнес-трекер. Спортивні функції дозволяють контролювати пройдену відстань, кількість спалених калорій, а також відстежувати і аналізувати всю цю інформацію через додаток на смартфоні. Крім того, годинник будуть отримувати повідомлення про дзвінки і повідомлення, які надходять на смартфон. Тепер Ви не пропустите важливий дзвінок або повідомлення навіть під час тренування.
За допомогою Bluetooth бездротове з'єднання встановлюється між стільниковим телефоном і годинами SKMEI 1301. По цьому каналу передається інформація з годин на смартфон і навпаки. Порядок роботи дуже простий. Спочатку Ви завантажуєте додаток в AppStore або Google Play, далі синхронізуєте обидва пристрої. Вся інформація про тренуваннях буде зберігатися в одному місці, це спростить планування нових занять та аналіз попередніх. Крім цього, всі повідомлення про повідомлення і дзвінки будуть приходити на годинник. Також годинник можуть управляти камерою телефону. Неймовірно зручно!
Крокомір і лічильник калорій
Модель SKMEI 1301 оснащена функцією крокоміра. З його допомогою Ви можете відстежувати пройдену відстань. Науково доведено, що для підтримки організму в тонусі і зменшення ризику розвитку різних захворювань, в середньому необхідно проходити в день близько 10 000 кроків. Лічильник калорій аналізує інформацію про пройдені кроки, відстані і розраховує спалені калорії.
Секундомір
У спортзалі секундомір виміряє проміжок часу між початком тренування і її кінцем. У побуті він, наприклад, допоможе засікти час приготування їжі.
Дистанційне керування камерою
SKMEI 1301 має функцію управління камерою смартфона. Щоб зробити фотографію, запустіть функцію камери і в потрібний момент просто натисніть кнопку на годиннику. Тепер можна насолоджуватися красивим фото.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Матеріали
Корпус SKMEI 1301 виконаний з пластику, який захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі тривалої експлуатації. Мінеральне скло успішно протистоїть появі подряпин і відколів. Поліуретановий браслет забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ясті. Широкий діапазон регулювання дозволить підібрати його розмір під будь-яку кисть. Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годинників. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дати |
| Спорт-функції | Крокомір, Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Лічильник калорій |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 55 г |