



649 ₴
Показати оптові ціниЧоловічий годинник SKMEI 2160 - це неймовірно стильна і практична модель для активних чоловіків, яка підходить для будь-якого повсякденного образу. Завдяки яскравому дизайну, міцному корпусу і широкому функціоналу, цей годинник стане надійним супутником в будь-яких умовах.
SKMEI 2160 - це відмінний вибір для тих, хто шукає годинник, що поєднує стиль, функціональність і доступну ціну.
Характеристики та функції:
Функції:
Переваги:
Комплект поставки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 14.3 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремінця | Зелений камуфляж |