









1 495 ₴
1 331 ₴
Часы от Winner мають величезний попит серед покупців, оскільки поєднують у собі високий стиль і порівняно низьку вартість за свої переваги. Крім класичних моделей, марка спеціалізується на скелетнах. Відкриті механізми бренда схожі на витвір мистецтва, у них відточена кожна деталь, ідеально вибудована композиція та форми. Приємним доповненням слугує гарантія виробника на весь годинник — 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 22 мм |