



1 383 ₴
1 283 ₴
Показати оптові ціниПеревозити в сумці-холодильнику можна практично будь-які продукти: м'ясо, рибу, фрукти, овочі, напої тощо. Час збереження температури в сумці-холодильнику залежить від температури навколишнього середовища і варіюється до 24 годин. Сумка холодильник має невелику вагу та дуже проста в експлуатації. Матеріали, що використовуються для виробництва, абсолютно безпечні для здоров'я людини.
Термосумка Thermo CR-30 Cooler оснащена блискавкою замком з термо- та водозахистом. Крім того, ми подбали про те, щоб сумку-холодильник було зручно носити: м'які, але міцні ремені на сумці такої довжини, щоб ви могли носити її не тільки в руках, а й на плечі. Завдяки продуманій конструкції сумка легко складається для зберігання. У розкладеному вигляді навіть порожня сумка добре тримає форму.
Як влаштована термосумка
Зберегти температурний режим можна завдяки таким матеріалам:
Завдяки використанню цих матеріалів усередині контейнер повністю захищений від впливу зовнішніх факторів (спеки, холоду, дощу, снігу), це допомагає зберегти початкову температуру. Така сумка має подвійні стінки, простір між ними заповнюють спеціальною термопрокладкою.
Термосумка є досить корисним пристосуванням, який при правильному та акуратному використанні зможе прослужити якісним помічником багато років. Найважливіше, що така сумка рано чи пізно знадобиться будь-якій людині, не тільки для зберігання продуктів, а й перевезення медикаментів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 30 л |
| Час збереження температури | 24 годин |
| Вага | 700 г |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 25.5 см |