




1 764 ₴
1 664 ₴
Показати оптові ціниВирушаючи в подорож вам знадобиться не тільки намет і спальний мішок, якщо ваша поїздка запланована на літній час не забудьте придбати хорошу термосумку, щоб навіть у сильну спеку була можливість насолодитися прохолодним, улюбленим напоєм.
Термосумка + сумка-чохол Кемпінг Ultra - це справжня знахідка для відпочинку в спеку. Її оптимальний обсяг зможе помістити достатню кількість охолоджених напоїв або продуктів для гарного проведення часу біля річки, озера або в лісі. Сумка виконана в приємному поєднанні яскраво-блакитного кольору та чорного, поставляється з сумкою-чохлом для зручного транспортування. Використані у виготовленні сумки такі матеріали як: TARPAULIN PVC (тарпаулін полівінілхлорид), алюмінієва фольга високої міцності, поліетиленова піна.
Унікальний матеріал TARPAULIN PVC з якого виготовлена дана сумка справді унікальний, він є тісно переплетеними поліетиленовими волокнами з прогумованою структурою.
Варто виділити основні особливості та переваги даного матеріалу:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 17 л |
| Вага | 1030 г |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 18 см |