







895 ₴
Щоб забезпечити точний хід, годинник Naviforce Amelia комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Довжина ланцюжка | 18 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |