









495 ₴
Годинник CL комплектуються оригінальним кварцовим механізмом і корпусом, виготовленим зі сталі. До комплекту входить браслет у подарунок та офіційна гарантія на 12 місяців. CL — бренд, що спеціалізується на випуску суто жіночих наручних годинників. У колекції виробника представлені моделі, які справедливо можна назвати витворами мистецтва.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CL |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 29 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |