






549 ₴
Показати оптові ціниПеревозити у сумці-холодильнику можна практично будь-які продукти: м'ясо, рибу, фрукти, овочі, напої тощо. Час збереження температури в сумці-холодильнику залежить від температури навколишнього середовища і варіюється до 9 годин. Сумка холодильник має невелику вагу та дуже проста в експлуатації. Матеріали, що використовуються для виробництва, абсолютно безпечні для здоров'я людини.
Переваги:
Термосумка DT-4245 оснащена блискавкою замком з термо- та водозахистом. Крім того, ми подбали про те, щоб сумку-холодильник DT-4245 було зручно носити: м'які, але міцні ремені на сумці такої довжини, щоб ви могли носити її не тільки в руках, а й на плечі. Завдяки продуманій конструкції сумка легко складається для зберігання. У розкладеному вигляді навіть порожня сумка добре тримає форму.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 36 л |
| Час збереження температури | 9 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 25 см |