








619 ₴
Показати оптові ціниНаручний класичний годинник Skmei 9174
Годинник SKMEI 9174 — вишуканий аксесуар, який підкреслить вашу оригінальність. Дивовижний дизайн привертає увагу та захоплює, а золотистий колір корпусу і ремішок з нержавіючої сталі надають аксесуару « потворності», а висока якість годинника властива справжньому чоловікові.
Характеристики:
Комплект поставки:
наявність кольору уточнюйте, будь ласка, у менеджера-консультанта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 71 г |