









1 899 ₴
Показати оптові ціниЕкстремальні види спорту приваблюють як підлітків, а й людей старшого віку. Якщо ви вже добре освоїли звичайне катання на самокаті і готові перейти до професійних занять, настав час вибирати професійний трюковий транспорт.
Особливості:
Характеристики:
Максимальна вага до 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3.71 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Виробник | Scale Sports |