








549 ₴
Показати оптові ціниЗовнішній вигляд і функціонал аксесуара дуже схожі на моделі перших електронних годинників, які були такі популярні кілька десятків років тому. Якщо Ви цінитель ретростилю, тоді SKMEI 1134 саме те, що Вам потрібно.

Основні функції. Годинник SKMEI 1134 має всі необхідні функції:
Комплект постачання:
Без коробочки (протиударна упаковка)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 62 г |