








569 ₴
Показати оптові ціниДитячий наручний годинник SKMEI 1574 показує час зрозумілими арабськими цифрами. Підказати вам котра зараз година для дитини стане простим і звичним заняттям. Контрастні цифри добре видно в напівтемряві. Щоб годинами було зручно користуватися в темряві, на корпусі зроблено кнопку для включення яскравого підсвічування циферблата. Годинник підтримує функції хронографа, будильника та календаря. Дитині буде цікаво натискати на кнопки управління, щоб вивчити налаштування та режими. І незабаром ваш син сам собі встановлюватиме будильник і вставатиме з ранку першим, щоб приготувати вам сніданок.
Особливості дитячого годинника SKMEI 1574
Матеріал корпусу
Годинник розрахований на активну дитину: їм не страшні падіння та удари. Корпус SKMEI 1574 виготовлений з ABS-пластику, що надійно захищає внутрішню начинку від механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Конструкція годинника герметична. Клас водозахисту 5 АТМ.

Ремінець
Ремінець надійно фіксується на зап'ясті за допомогою надійної застібки з нержавіючої сталі, схожої на пряжку від поясного ременя. Довжина ремінця регулюється в діапазоні від 14,5 до 22 см.

Підсвічування
Підсвічування дисплея допоможе дитині дізнатися точний час у темряві. Достатньо натиснути на кнопку, і яскраве світло висвітлить елементи циферблату на кілька секунд.

Годинник SKMEI 1574 має такі переваги:
Комплект поставки:
Наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта



| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 34 г |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Дитячі |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Пластикове |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Протиударні | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Спорт-функції | Секундомір |