







895 ₴
Показати оптові ціниSkmei – бренд стильного, тактичного годинника, який має велику кількість корисних функцій і має відмінну якість збірки.
Кварцовий механізм Quartz Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів у порівнянні з механічним.
У комплекті з годинником іде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики:

Функції:

Комплектація:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Спортивний годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Протиударні | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Спорт-функції | Секундомір |