








839 ₴
Показати оптові ціниНаручний чоловічий годинник Skmei 9181
SKMEI 9181 - Аксесуар з стовідсотково « чоловічим» характером! Як і в інших моделях марки, SKMEI 9181 викликає зацікавлення незвичайними деталями свого вигляду. Чого коштує один ремішок, зроблений в незвичному форм-факторі.
Характеристики:
Комплект поставки:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 94 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір | |
| Колір | Чорний із червоним |