






654 ₴
Показати оптові ціниКварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарея забезпечить тривалу роботу без заміни. Внутрішня частина годин захищена задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1223 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара. Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи.
Браслет
Браслет годинника виготовлений зі сталі 304. Вона є кислотостійкою і витримує короткострокове підвищення температури до 900 градусів за Цельсієм. Зручний розкладний замок із зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Дизайн
Перламутровий циферблат, інкрустований кристаликами - відмінно поєднується як з повсякденним одягом, так і вечірнім чином. Зручний сталевий браслет виглядає ніжно та витончено на будь-якому зап'ясті.

Гарантія:
У комплекті з годинником іде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Корпус
РЕМІНЬ
ГАБАРИТИ
ГАРАНТІЯ
Комплект поставки:
Кольори в наявності:



| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 41 г |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина ремінця | 10 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Золотий |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12 годин |