






639 ₴
Показати оптові ціниSkmei – бренд стильного годинника, який має велику кількість корисних функцій і має відмінну якість збірки.
Годинник даного бренду відрізняється надійністю та точністю. Унікальний високоточний кварцовий механізм подбає про те, щоб його власниця ніколи і нікуди не запізнювалася. Весь набір виготовлений із нержавіючої сталі, для якої не страшна корозія, тому що до складу сплаву входить спеціальна речовина.
Механізм: Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів у порівнянні з механічним.
Корпус: Круглий, сталевий корпус виконаний у класичному строгому стилі, навіть тонкий корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник оснащений мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом та логотипом бренду.

Чудовий аксесуар для прекрасних дівчат!
Комплект поставки:
Кольори в наявності:


наявність кольорів уточнюйте у менеджера-консультанта
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 36 г |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Золотий |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12 годин |