



1 249 ₴
Показати оптові ціниSkmei – бренд стильних годинників з величезним асортиментом. Володіють великою кількістю корисних функцій і високоякісної складанням.
Механічний годинник Skmei 9201 - це годинник, у якого задня кришка виконана з пластику, що робить її прозорою. Це дає можливість бачити всю роботу механізму. Годинник підходить для чоловіків які стежать за стилем. Корпус виготовлений з якісної сталі. Механічний годинник з автопідзаводом - заводиться від коливань маятника при русі руки. Чи не вимагають ручного заводу. Особливо цей годинник має попит у шанувальників стильного механічного годинника. Мінеральне скло - стійке до подряпин та високих навантажень. Захист від води 3 АТМ (мінімальний) дозволяє мити руки не знімаючи годинник .Чоловічий годинник невід'ємний елемент гардероба.
Механічний годинник Скелетон відрізняється від інших своїм незвичайним оригінальним дизайном. У цьому годиннику видно весь механізм. Унікальний дизайн цих хронометрів дозволить Вам виділитися серед друзів та знайомих. Такий годинник завжди буде доречним, і на офіційному прийомі, і на роботі в офісі. Про власника такого механізму можна сказати, що він має смак і почуття стилю.
Характеристики:
Стиль годинника : Класика
Механізм циферблату: механічні
Колір циферблату: чорний
Колір ремінця: чорний
Матеріал ремінця: сплав металів
Матеріал корпусу: сплав металів
Водостійкість 3 АТМ
Відображення дати: ні
Фосфорне підсвічування: ні
Розміри корпусу
Комплект поставки:
Кольори в наявності:


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 89 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Механічний |
| Запас ходу механічних годинників | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |