






1 369 ₴
Показати оптові ціниSkmei – бренд стильних годинників з величезним асортиментом. Володіють великою кількістю корисних функцій і високоякісної складанням.
Механічний годинник Скелетон відрізняються від інших своїм незвичним оригінальним дизайном. В цих годинниках видно весь механізм. Унікальний дизайн цих хронометрів дозволить Вам виділитися серед друзів і знайомих. Такі годинники завжди будуть до речі, і на офіційному прийомі, та на спортивному майданчику. Про власника такого механізму можна сказати, що у нього є смак і почуття стилю.
Механічні годинники Skmei Skeleton - це годинник, у яких задня кришка виконана з пластика , що робить її прозорою. Це дає можливість бачити всю роботу механізму. Годинник підходять для чоловіків, які стежать за стилем .Механічний годинник з автоподзаводом - заводяться від коливань маятника при русі руки. Не вимагають ручного заводу. Особливо ці години користуються попитом у шанувальників стильних механічних годинників. Мінеральне скло, стійке до подряпин і високих навантажень. Захист від води 3 АТМ (мінімальна) дозволяє мити руки не знімаючи годинник .Чоловічі годинники невід'ємний елемент гардеробу.

Характеристики:
Комплект поставки:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 133 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Механічний |
| Запас ходу механічних годинників | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Турбійон | Так |