


1 352 ₴
Показати оптові ціниSkmei – бренд стильних годин з величезним асортиментом. Володіють великою кількістю корисних функцій і високоякісної складанням.
Годинник Skmei M024 Skeleton - це годинник, у яких задня кришка виконана з пластика , що робить її прозорою. Це дає можливість бачити всю роботу механізму. Годинник підходять для чоловіків, які стежать за стилем .Механічний годинник з автоподзаводом - заводяться від коливань маятника при русі руки. Не вимагають ручного заводу. Особливо ці години користуються попитом у шанувальників стильних механічних годинників. Мінеральне скло, стійке до подряпин і високих навантажень. Захист від води 3 АТМ (мінімальна) дозволяє мити руки не знімаючи годинник .Чоловічі годинники невід'ємний елемент гардеробу.

Механические часи Скелетон отличаются от остальних своим необичним оригинальним дизайном. В этих часах виден весь механизм. Уникальний дизайн этих хронометров позволит Вам виделиться среди друзей и знакомих. Такие часи всегда будут кстати, и на официальном приеме, и на спортивной площадке. Про обладателя такого механизма можно сказать, что у него есть вкус и чувство стиля.
Характеристики:
Розмір ремінця
Комплект поставки:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 147 г |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Турбійон | Так |