









1 349 ₴
Показати оптові ціниSkmei – бренд стильних годинників з величезним асортиментом. Володіють великою кількістю корисних функцій і високоякісної складанням.
Skmei 1793 - це наручні годинники, якими однаково зручно і комфортно користуватися як в офісних будні, так і в екстремальних подорожах. Розширений функціонал дозволяє не тільки визначати час або день тижня, в годинах також є датчики для визначення тиску, висотомір, крокомір і навіть компас. З таким гаджетом можна йти в похід, їхати в подорож або просто гуляти по лісопарковій зоні. Міцні матеріали допомагають зберегти зовнішній вигляд і захищає механізм від пошкоджень.

Висотомір, барометр і термометр
Унікальні функції, якими володіє модель 1793, будуть корисні не тільки в екстремальних видах спорту, наприклад скелелазіння або стрибки з парашутом, але і в звичайному житті. Знання атмосферного тиску і температури допоможе підготуватися до змін у погоді і атмосфері.
Крокомір, дистанція і лічильник калорій
Модель SKMEI 1793 оснащена функціями крокоміра і виміру дистанції. З їх допомогою Ви можете відстежувати пройдену відстань. Науково доведено, що для підтримки організму в тонусі і зменшення ризику розвитку різних захворювань, в середньому необхідно проходити в день близько 10 000 кроків. Лічильник калорій аналізує інформацію про пройдені кроки, дистанції і розраховує спалені калорії.
Секундомір і таймер
У спортзалі секундомір і таймер вимірюють проміжок часу між початком тренування і її кінцем. У побуті вони допоможуть засікти час приготування їжі.

Компас
Модель SKMEI 1793 оснащена електронним компасом. Для включення досить вибрати потрібну опцію в меню. Після цього на екрані буде відображено координати півночі. Компас буде дуже корисний як досвідченому мандрівникові, так і просто любителю прогулянок і походів.
Матеріали
Корпус SKMEI 1793 виконаний з ударостійкого пластику, який захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі тривалої експлуатації. Пластикове скло успішно протистоїть появі подряпин і відколів. Браслет, виготовлений з поліуретану, що забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті і має широкий діапазон регулювань. Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений аксесуар, є відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Широкий функціонал:
Комплект поставки:

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 76 г |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Спортивний годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Пластикове |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Електронний |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Протиударні | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Вічний календар, Індикація дня тижня, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Компас, Альтиметр, Крокомір, Барометр, Лічильник калорій |