








353 ₴
Показати оптові ціниSkmei 0966 зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним полімерним ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei Techno виконаний із сталі, покритий пластиком, стійким до ударної дії і зручно розташовується на зап'ясті. Завдяки великому дисплею і яскравою зеленою світлодіодним підсвічуванні визначити поточний час легко і просто!
Навіть при зануренні на глибину , Skmei Techno працює бездоганно і гарантує незмінну точність. Стильний хронометр Skmei Techno працює від стандартного змінного елементу живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Ці годинники ― ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності і постійного руху.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Унісекс |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12/24 години |
| Тип | Спортивний годинник |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 62 г |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Quartz |
| Матеріал | ABS - пластик |