







569 ₴
Показати оптові ціниМілітарі тематика всякий раз асоціюється з "мужнім" напрямком у дизайні наручних годинників - нова військово-спортивна модель Skmei 1167 не змінила хорошу традицію. Зухвалі, агресивні, стилізовані під армійський аксесуар, вони стануть чудовим придбанням, виділяє Вас з безликої юрби!
Перед вами сучасна модель годинника з круглим циферблатом. Годинник Skmei 1167 від Skmei можна назвати універсальним варіантом, тому що вони ідеально будуть поєднуватися з будь-яким одягом.
Головною перевагою таких наручних годинників є водонепроникний корпус. Саме він дає можливість мити руки разом з годинником, плавати. Нічого не трапиться з електронікою після контакту з водою, так і корпус не постраждає. В даній ситуації продумана кожна дрібниця, що однозначно сподобається майбутньому власнику. Незважаючи на те, що циферблат не надто великий, на ньому вдалося розмістити всю детальну інформацію та причому в зручному форматі, який сподобається покупцеві. Що стосується функцій наручних годин, то можна виділити наступні:
Обід корпусу зроблений з нержавіючої сталі і пофарбований в чорний і приголомшливий чорний колір. Екран циферблата, як і у всіх моделях Skmei, захищений пластиковим склом Hardlex Crystal. Ремінець виготовлений з високоякісного дихаючого полімеру і являє собою продовженням моноліту корпусу годинника. Не варто забувати і про набір всіх необхідний атрибутів спортивних годин: якісна яскрава LED підсвітка, календар, будильник, секундомір, еже часовий сигнал часу.
Переконливе прохання не задивлятися на них, коли Ваші руки на кермі автомобіля ;-)

Особливості годин SKMEI 1167
Ударостійке скло. Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Матеріал корпусу. Корпус моделі виконаний з високоміцного пластика, завдяки чому SKMEI 1167 успішно протистоять зносу в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Надійність кріплення. Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Якісний матеріал браслета. Браслет виготовлений з гіпоалергенних матеріалів, має широкий діапазон регулювання, що забезпечує надійну фіксацію на зап'ясті.
Підсвічування. Електролюмінесцентна підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Водонепроникність. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин. При цьому годинник будуть відмінно працювати, як і в перший день покупки.
Основні функції. Годинник SKMEI 1167 володіють усіма необхідними функціями:
Характеристики:
· Стиль годинників: спорт
· Колір: чорний
· Колір ремінця: хакі
· Колір підсвічування: зелений
· Матеріал ремінця: ABS пластик
· Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
· Водостійкість: 5 АТМ
· Відображення дати: є
· Будильник: є
· Секундомір: є
· Максимальна довжина браслета: 24 см
· Діаметр циферблата: 55 мм
· Висота циферблата: 14 мм
· Ширина ремінця: 20 мм
· Вага без упаковки: 56 р.
· Тип батареї: CR2025
· Стать: чоловіча
· Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
Годинники представлені в 3-х видах:
Чоловічий спортивний годинник Skmei 1167 Tactic Black
Чоловічий спортивний годинник Skmei 1167 Tactic Green
Чоловічий спортивний годинник Skmei 1167 Tactic Brown

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Вага | 71 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS - пластик |
| Тип механізму | Цифровий |