




1 249 ₴
1 149 ₴
Показати оптові ціниВідкрийте для себе салонний догляд удома з потужним феном VGR V-462. Обладнаний довговічним AC-мотором і високою потужністю 2600 Вт, цей фен забезпечує надшвидке сушіння та професійний результат без шкоди для волосся. Функція іонізації знімає статичну електрику, роблячи волосся гладким, слухняним і блискучим.
Ключові особливості:
Характеристики:
У комплекті:
Ідеальний вибір як для професійних стилістів, так і для тих, хто цінує якість і ефективність у домашньому використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |