









3 549 ₴
Показати оптові ціниNaturehike представляє до вашої уваги ідеального супутника для комфортного відпочинку на природі — зручна та міцна кровать Naturehike CNK2300WS010. Вона створена спеціально для того, щоб забезпечувати вас максимальним рівнем комфорту, навіть далеко від дому.
Конструкція розкладається до розмірів 190 х 70 х 36/48 см, пропонуючи повноцінне місце для розслаблення, щоб зручно лежати та вільно міняти позу. Виголов'я підіймається під кутом 15°, що допомагає розслабити шию, розвантажити плечовий пояс і зайняти природне положення.
У виробництві використані такі матеріали:
Збоку ліжка передбачена кишеня для дрібниць, щоб зберігати потрібні речі під рукою.
На ніжках передбачені нековзні насадки, що підвищують стійкість конструкції та захищають метал від стирання.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 320 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 101 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 160 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |