









8 599 ₴
8 499 ₴
Показати оптові ціниШтатив LN-010 Aluminum alloy ідеально підходить для професійної зйомки, дає велику гнучкість для всіх видів камер та відеокамер. Головна особливість штатива – відмінна стабільність. Завдяки великій здатності, що несе, вам не потрібно турбуватися про якість. Як матеріал для LN-010 Aluminum alloy використовується авіаційний алюміній. Він має гарну стійкість до кручення і довговічність. Висока якість, висока міцність та корозійна стійкість – унікальні переваги.
Головка LN-010 Aluminum alloy з напівсферою 75 мм підтримує панорамування 360° включає швидкознімний майданчик з гвинтами 1/4" та 3/8" і має вагу 0,85 кг. У комплекті йде ручка управління і може бути встановлена на правій або лівій стороні для гнучкого використання. Рідка голова може використовуватися як головка з плоскою основою після зняття кульової опори, з наступною установкою монопод і т.п. п.
Запобіжник майданчика запобігає випадковому відскоку та падінню камери. Рідина, що використовується в голові, може працювати при температурі 20 градусів за Цельсієм нижче нуля.
Трисекційні штативні ноги зі здвоєних трубок розкладаються за допомогою одного затиску та призначені для роботи з навантаженням 15 кг. Нижня розтяжка, що регулюється, дозволяє встановлювати штатив на нерівні поверхні.
Штатив поставляється з м'яким кофром для зручного зберігання та транспортування.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 170 мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина у складеному стані | 860 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |