



23 599 ₴
22 599 ₴
Показати оптові ціниBandera Solar – портативний модуль живлення від сонячної енергії, інноваційний модуль, що живиться від сонячної енергії, призначений для зарядки акумуляторних батарей Li-ion і LiFePO4.
Він ідеально поєднується з блоками багатоканальної швидкої зарядки: Bandera Power 180S, 225S, 305S, 430S, 610S, 860S, забезпечуючи надійне живлення в будь-яких умовах.
Унікальна конструкція модуля дозволяє ефективно збирати сонячну енергію та перетворювати її на електричну, забезпечуючи незалежність від джерел електропостачання.
Bandera Solar 180L має компактні розміри і легку вагу, що робить його ідеальним для транспортування та встановлення.
У конструкції – 6 сонячних елементів із сумарною потужністю 180Вт.
Цей модуль складається з 10 панелей, у складеному стані в розмірі 400х560х70 мм, а в розкладеному вигляді досягає розміру 2260х560х10 мм.
Його вага всього 6,6 кг, що дозволяє легко переміщати його в будь-якому напрямку. Крім того, панель «Bandera Solar 180L» постачається з офіційною гарантією на 12 місяців, забезпечуючи спокій і впевненість у надійності та якості.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промавтоматика |
| Потужність | 180 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Довжина | 2260 см |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість елементів | 6 Штука. |
| Товщина | 10 мм |