





2 899 ₴
2 299 ₴
Показати оптові ціниПуско зарядний пристрій JUMP STARTER JX27 WITH PUMP – це зарядний – пусковий пристрій для всіх видів транспортних засобів із системою електропостачання 12 В до 20 разів старту. Для запуску пристрою необхідно підключити за допомогою крокодилів до розрядженого акумулятора, почекати пару хвилин і можна заводити.
Пусковий пристрій запускає двигуни автомобілів, мотоциклів, катерів у випадку, якщо ваш штатний акумулятор розряджений, або за низьких температур для посилення штатної акумуляторної батареї. Так само служить зарядкою для портативних електронних пристроїв: телефонів, планшетів, ноутбуків, модемів, що носяться, фотоапаратів та інше;
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пуско-зарядний |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Ємність акумулятору | 9980 А. г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Power |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 30 мм |