






699 ₴
Показати оптові ціниЛіхтар лампа світлодіодний FA-2618 (5W XHP + 15SMD) - це відмінний варіант підсвічування для тих, хто любить ходити на пікніки, в походи, на рибалку, посиденьки на природі. Також цей ліхтар ідеальний для розміщення на дачі або в будинку як автономне освітлення. Ліхтар працює на акумуляторах.
Характеристики:
Комплектація:

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Від мережі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 13 см |