









1 399 ₴
Показати оптові ціниТуристичний ліхтар прожектор W805 - це незалежний від погодних умов та від мережі, працює на трьох акумулятор 18650 (у комплекті!), має 120 град кут світіння, потужність заявлена 100W у двох режимах і один режим миготливий червоно-синій колір.
В наявності зарядний пристрій від мережі та usb для телефону. Металевий корпус із поворотом на 360 градусів. Відмінний помічник кожному мисливцю в машину, можна використовувати як автономне підсвічування реклами якщо немає 220v.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Від мережі |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 6.5 мм |
| Ширина | 14 см |