






549 ₴
Показати оптові ціниМістка і стильна модель рюкзака Сһепхіпд СР-1033-6 підійде для спортивного, туристичного або повсякденного варіанту. У рюкзаку є два глибоких відділення – один основний, в якому є кишеня для ноутбука і додатковий. На лицьовій стороні рюкзака розташований великий кишеню і маленька кишенька внизу вироби. Завдяки безлічі ремінців з карабінами ви можете закріпити додаткову поклажу до корпусу рюкзака. Такі ремені розташовані внизу рюкзака і на його бічних сторонах. З боків рюкзака є класичні сітчасті кишеньки досить глибокі.
Внутрішня частина ремінців і спинка рюкзака - з дихаючим сітчастим покриттям. На плечових лямках є ремінці з карабіном для надійної фіксації рюкзака на ваших плечах. Додатково вгорі рюкзака є дві ручки – м'яка і з рюкзачной стрічки.
Характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 45 л |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 56 см |